0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Carovska: Jemi të gatshëm të fillojmë vitin e ri shkollor sipas konceptit të ri dhe me protokollet e nevojshme

Ministria e Arsimit dhe Shkencës e gatshme për fillimin e vitit të ri shkollor, por edhe për zbatimin e proceseve reformuese nga shtatori, deklaroi  ministrja e Arsimit dhe Shkencës Milla Carovska duke iu përgjigjur pyetjes të deputetit Bojan Stojanovski nga VMRO-DPMNE, nëse do të ketë reforma nga shtatori dhe si dhe kur do të fillojë viti shkollor.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle