0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Carovska: Gjendja në shkolla është stabile, ende nuk ka nevojë për ndryshim të skenarit

Ende nuk ka nevojë për ndryshim të modelit për mësim, dhe nxënësit vazhdojnë edhe më[ tutje të shkojnë në shkollë, sepse janë të sigurt, ndërsa këtë e konfirmoi edhe Ministria e Shëndetësisë sot pasdite në raportin e vet, për të cilin sot në mëngjes diskutuam edhe në Shtabin kryesor koordinues, deklaroi ministrja e Arsimit dhe Shkencës, Milla Carovska.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle