0_Maqedoni.Portal SQShoqëri SQ

Carovska e vizitoi Universitetin e Shtipit: Mbështetje me bursa të reja dhe të rritura dhe racionit të subvencionuar për studentët

- Ministrja e Arsimit dhe Shkencës, Milla Carovska sot në takim me studentët nga Universiteti “Goce Delçev” në Shtip theksoi se vitin e kaluar janë bërë dy ndryshime të mëdha që i referohen përmirësimit të standardit të studentëve dhe beson se kënaqësia nga këto ndryshime do të rritet në mesin e studentëve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle