0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Carovska: E ndjekim situatën me Kovid në shkolla, për momentin është stabile

- Situata me koronavirusin në shkolla është stabile dhe ato mbeten të hapura për mësim me prani fizike të nxënësve, deklaroi sot ministrja e Arsimit dhe Shkencës, Milla Carovska.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle