0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

Carovska: E ndjekim situatën me Kovid-19 në shkolla, prioritet më i lartë është të mbeten të sigurta dhe të hapura sa më gjatë

- Ministrja e Arsimit dhe Shkencës, Milla Carovska sot u takua me drejtorët e shkollave fillore dhe të mesme në Manastir. Në takim, në të cilin mori pjesë edhe kryetarja Natasha Petrovska, biseduan për rrjedhën e mësimit me prani fizike në kushte të pandemisë, për reformat në shkollën fillore dhe për procesin e avancimit të arsimit të mesëm profesional.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle