0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Carovska do të takohet me përfaqësues të Organizatave Invalidore Nacionale

Ministrja e Arsimit dhe Shkencës, Milla Carovska sot do të takohet me përfaqësues të Organizatave Invalidore nacionale, prindërit e fëmijëve me nevoja ndryshme dhe me fëmijët, drejtoreshat e shkollave fillore me qendër të resurseve dhe Koordinatorin nacional të trupit për vlerësim në Klasifikimin Ndërkombëtar dhe Funksionin (KNF).

Butoni Kthehu në krye
Mbylle