0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQLajme nga komunat SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Carovska: Asnjë nxënës nuk është infektuar në shkollë

Asnjë nxënës nuk është infektuar në shkollë dhe nuk ka transmission intern, deklaroi ministrja e Arsimit dhe Shkencës, Milla Carovska gjatë vizitës së sotme në Shkollën fillore “Aco Shopov” në Radishan, Komuna e Butelit.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle