0_Maqedoni.Portal SQPolitikë SQ

Carovska: Akomodimi në konvikte zhvillohet në rendin më të mirë sipas protokolleve

Ministrja e Arsimit dhe Shkencës, Milla Carovska sot u takua me drejtorët e konvikteve të nxënësve dhe studentëve. Nga Ministria informojnë se akomodimi në konvikte funksionon në rendin më të mirë në përputhje me planin dhe protokollet për akomodimin në këto institucione.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle