0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Carovksa në konferencën në Strasburg: Mësimi i historisë është themel i kulturës demokratike dhe nxitjes së respektit të llojllojshmërive

Ministrja e Arsimit dhe Shkencës Milla Carovska ka marrë pjesë në konferencën në Strasburg të organizuar me rastin e një viti të themelimit të Observatoriumit për mësimin e historisë, ku u bë evoluimi i rezultateve nga funksionimi i saj i deritanishëm.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle