Evropë SQEvropë.Portal SQ

Çaputova: Sllovakia po e humbë betejën me Kovid-19

Presidentja e Sllovakisë, Zuzana Çaputova sot deklaroi se vendi e humbi betejën kundër Kovid-19 dhe se është e nevojshme “mbyllje” për qytetarët tonë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle