0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Caktohet paraburgim për Muhamed Zekirin

Gjykatës në procedurë paraprake ka pranuar propozimin e PTHP-së dhe të sekretarit të përgjithshëm të Qeverisë, Muhamed Zekiri i cili dha dorëheqje të parevokueshme pas dyshimeve se ka keqpërdorë detyrën zyrtare, me çka i është caktuar paraburgim në kohëzgjatje prej 30 ditësh.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle