0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQLajme nga komunat SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Çairi dhe Hani i Elezit thellojnë bashkëpunimin, Ganiu në vizitë tek Ballazhi

Kryetari i Komunës së Çairit, Visar Ganiu sot vizitoi Komunën e Hanit të Elezit, ku edhe realizoi takim pune me kryetarin e kësaj komune, Mehmet Ballazhi dhe nënkryetarin Sevdi Dernjani.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle