0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQBiznes SQBiznes.portal SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQ

Çadezh: Serbia, Maqedonia e Veriut dhe Shqipëria, rritje të këmbimit tregtar dhe treg i vetëm i punës

Serbia në gjysmën e parë të vitit ka rritur këmbimin tregtar me tetë vende të rajonit për 34 për qind në krahasim me periudhën e njëjtë të vitit të kaluar, tha kryetari i Odës Ekonomike të Serbisë, Marko Çadezh, njofton korrespodenti i MIA-s nga Beogradi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle