0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Çadezh: Nga viti i ardhshëm Serbia, Maqedonia e Veriut dhe Shqipëria me leje të vetme punuese

Qytetarët e Serbisë, Maqedonisë së Veriut dhe Shqipërisë nga viti i ardhshëm mund të llogarisin në leje të vetme punuese dhe sistem të vetëm informativ, kumtoi sot kryetari i Odës ekonomike të Serbisë, Marko Çadezh.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle