0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQBiznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQ

Çadezh: Në Shkup fillojmë epokë të re të bashkëpunimit ekonomik dhe politik

– Biznesmenë nga Serbia, Maqedonia e Veriut dhe Shqipëria sot dhe nesër në Shkup do të bisedojnë për mundësitë për bashkëpunim më të mirë ekonomik në rajon. Presidenti Aleksandar Vuçiq, si dhe kryeministrat Edi Rama dhe Zoran Zaev, do ta nxisin bashkëpunimin, shkruajnë mediat serbe, sipas të cilave presidenti serb në Shkup mbërriti me përfaqësues të mbi 200 kompanive, informon korrespondenti i MIA-s nga Beogradi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle