0_Maqedoni.Portal SQBiznes SQBiznes.portal SQEkonomi SQ

Bytyqi: Të gjithë do të jemi përgjegjës për vendimin që do të marrim

Zëvendëskryeministri i obliguar për Çështje Ekonomike, Fatmir Bytyqi, sot pas takimit me ekonomistët në Qeveri në kuadër të seancës së Komisionit për Dialog Publiko-Privat, tha se na  pret një dimër i vështirë dhe se çfarëdo vendimi të marrë nga sot e tutje, të gjithë do të jenë përgjegjës për të.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle