0_Maqedoni.Portal SQBiznes SQBiznes.portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Bytyqi: Shteti nuk do të heqë dorë nga investimi në kapacitetet energjetike jashtë vendit

Nuk do të heqim dorë nga investimi në kapacitetet energjetike jashtë vendit sepse ato janë të rëndësishme për ekonominë tonë, deklaroi sot zëvendëskryeministri i angazhuar për çështje ekonomike, koordinim të resorëve ekonomik dhe investime Fatmir Bytyqi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle