0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQBiznes SQBiznes.portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Bytyqi – Reka: Maqedonia e Veriut dhe Shqipëria së bashku të punojnë për klimë më të mirë ekonomike në rajon

Bashkëpunimi politik dhe ekonomik mes dy vendeve, por edhe kontributi i përbashkët i dy vendeve fqinje për bashkëpunimin rajonal dhe zhvillimin ekonomik, ishin temë e takimit të sotëm të zëvendëskryeministrit për Çështje Ekonomike, Koordinimin e Resorëve Ekonomikë dhe Investimeve, Fatmir Bytyqi dhe ambasadori i Shqipërisë në vend, Fatos Reka.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle