0_Web_Aktuale SQBiznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQEkonomi SQ

Bytyqi: Politikat për mbështetje të investimeve dhe për rritjen e konkurrencës po fillojnë të japin efekte

– Te kompanitë ekziston gatishmëria që të investojnë sepse e shohin se politikat të cilat janë sjellë për mbështetje të investimeve, por edhe për rritjen e konkurrencës fillojnë të japin efekte, porositi zëvendëskryeministri për Çështje Ekonomike, Fatmir Bytyqi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle