0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Bytyqi: Paga minimale prej 18.000 denarësh pas dakordimit me partnerët socialë

Paga minimale prej 18.000 denarësh në shtet do të ketë në atë moment kur do të vendosim me të gjithë partnerët socialë, tha zëvendëskryeministri për Çështje Ekonomike, Fatmir Bytyqi, në debatin e mbrëmjes në emisionin Top Tema në TV Telma, duke përmendur se ky dialog është trepalësh midis Qeverisë, sindikatave dhe punëdhënësve në kuadër të Këshillit social ekonomik.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle