0_Maqedoni.Portal SQBiznes SQBiznes.portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Bytyqi – Oda ekonomike: Do të intervenohet që të mos ketë shtrenjtime drastike të ushqimit

Qeveria në bashkëpunim me sektorin privat i ndjekë me vigjilencë gjendjet dhe do të intervenojë atje ku është domosdoshme në mënyrë që të mos ketë shtrenjtime drastike të produkteve ushqimore, theksoi zëvendëskryeministri për çështje ekonomike, Fatmir Bytyqi në takimin e djeshëm me drejtorin ekzekutiv të Odës ekonomike të Maqedonisë së Veriut, Antoni Peshev dhe drejtoreshën operative, Biljana Peeva Gjuriq.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle