0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPartitë politike SQPolitikë SQTekste origjinale SQ

Bytyqi nga tribuna e LSDM-së “Fuqishëm dhe me vendosmëri” nga Vrapçishti: LSDM e bashkuar dhe së bashku, punon me përkushtim për qytetarët

Nënkryetari Bytyqi sot foli në tribunën organizuar në Vrapçisht, pjesë e karvanit "Fuqishëm dhe me vendosmëri". Nënkryetari në fillim të tribunës foli për krizën nëpër të cilën po kalojmë dhe përballjen me të njejtën.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle