0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Bytyqi: Nëse është e nevojshme do të sjellim masa të reja për mbështetje të gastronomëve dhe qytetarëve

Nëse është e nevojshme, do të sjellim masa të reja për t’i mbështetur gastronomët dhe qytetarët për shkak të vendosjes së masave të fundit kufizuese për vizitë të objekteve hotelierike dhe qendrave të mbyllura tregtare, porositi sot zëvendëskryeministri për çështjet ekonomike Fatmir Bytyqi.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle