Politikë SQ

Bytyqi në takim me përfaqësuesen e UNDP-së në Maqedoninë e Veriut

Zëvendëskryeministri i Qeverisë, përgjegjës për çështje ekonomike, koordinim me resorët ekonomikë dhe investimet, Fatmir Bytyqi, sot pati një takim me përfaqësuesen e përhershme të UNDP-së në Republikën e Maqedonisë së Veriut, Narine Sahakjan.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle