0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQBiznes SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Bytyqi në takim me Melsonin: Maqedonia e Veriut është destinacioni i vërtetë për investitorët norvegjezë

Drejtoresha e Ministrisë norvegjeze të Punëve të Jashtme për Evropën Juglindore, Kristin Melsom, në takimin e  punës me zëvendëskryeministrin përgjegjës për Çështje Ekonomike, Koordinimin me Departamentet Ekonomike dhe Investimet, Fatmir Bytyqi  ka dërguar ftesë të hapur për një takim biznesi. me investitorë dhe partnerë potencialë në Norvegji me qëllim të thellimit dhe bashkëpunimit të Maqedonisë së Veriut.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle