Politikë SQ

Bytyqi dhe Petrov për vizitë në Agjencinë izraelite të inovacioneve

Rrjeti strategjik, qasja në njohuri teknologjike dhe mbështetja financiare midis dy vendeve ishte tema kryesore e vizitës së sotme në Agjencinë izraelite të Inovacionit që e realizoi drejtori i Fondit për inovacion dhe zhvillim teknologjik, Kosta Petrov dhe zëvendëskryeministri për çështje ekonomike, Fatmir Bytyqi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle