0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQVideo SQ

Bytyqi dhe Gallouej nënshkruan Memorandum për bashkëpunim për vendosjen e Njësisë qendrore për ndjekjen e projekteve infrastrukturore/investuese

Memorandumin për bashkëpunim për projektin për vendosjen e Njësisë qendrore për ndjekjen e projekteve të infrastrukturës/investuese sot nënshkruan zëvendëskryetari i Qeverisë i angazhuar për Çështje Ekonomike, Koordinimin e Resorëve Ekonomikë dhe Investime, Fatmir Bytyqi dhe ambasadorja e Mbretërisë së Bashkuar në vend, Rejçell Gallouej në prani të drejtueses së Zyrës për shërbime projektuese të Organizatës së Kombeve të Bashkuara të Maqedonisë së Veriut, Mikela Telatin.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle