0_Maqedoni.Portal SQBiznes SQBiznes.portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Bytyqi: Buxheti është në kondicion të shkëlqyeshëm, nuk do të ketë nevojë për detyrim më të madh deri në fund të këtij viti

Zëvendëskryeministri për çështje ekonomike, Fatmir Bytyqi thotë se Buxheti është në kondicion të shkëlqyeshëm dhe se nuk do të ketë nevojë për detyrim më të madh deri në fund të këtij viti.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle