0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Bytyqi: BRT nuk mund të jetë më i dëmshëm për Shkupin se autobusët të cilët janë më të vjetër se 30 vite

Bas rapid transit (BRT) që e financon Banka evropiane për ripërtëritje dhe zhvillim (BERZH) nuk mund të jetë më i dëmshëm për Shkupin se autobusët të cilët qarkullojnë, ndërkaq janë 30 vite të vjetër, porositi sot zëvendëskryeministri për çështje ekonomike, Fatmir Bytyqi.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle