0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Bytyqi-Bekteshi: Është zgjidhur problemi me ngrohjen, qytetarët do të kenë ngrohje pa ndërprerje

Problemi me furnizimin me energji termike në Qytetin e Shkupit dhe komunat është zgjidhur dhe qytetarët do të kenë furnizim të pandërprerë të ngrohjes qendrore, kumtuan në konferencën e përbashkët për shtyp zëvendëskryeministri i angazhuar për Çështje Ekonomike, Koordinim dhe Resorëve Ekonomikë dhe Investimeve Fatmir Bytyqi dhe ministri i Ekonomisë Kreshnik Bekteshi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle