0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Bytyqi, Azeski dhe Hoxha në Forumin e Biznesit në Kroaci

Zëvendëskryetari i Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut përgjegjës për çështje ekonomike, koordinim të resoreve  ekonomike dhe investimeve, Fatmir Bytyqi, sot do të marrë pjesë dhe do të mbajë fjalim në Forumin e Biznesit me Odat Ekonomike. të Republikës së Maqedonisë së Veriut dhe Republikës së Kroacisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle