0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQEkonomi SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Bytyqi – Al Tani: EKziston potencial për rritje të bashkëpunimit ekonomik mes dy vendeve

Potencialet për bashkëpunimin ekonomik mes Maqedonisë së Veriut dhe Katarit ishin në fikus të takimit të sotëm të zëvendëskryeministrit të angazhuar për çështje ekonomike, koordinim me resorët ekonomikë dhe investime, Fatmir Bytyqi me ambasadorin e shtetit të Katarit, Jasim bin Hamid Al – Tani.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle