0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQBiznes SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Buxheti është i pozicionuar mirë për ta përballuar krizën, siguron Besimi

Buxheti është i pozicionuar mirë që të mundet ta përballojë krizën. Jemi të gatshëm në kohë t'i përgjigjemi çdo sfide. Kriza është serioze dhe mund të zgjasë duke pasur parasysh atë që po ndodh në Ukrainë dhe në nivel botëror që do të thotë se duhet të përgatitemi për maratonë, vlerëson ministri i Financave Fatmir Besimi në intervistën për MIA-n.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle