0_Maqedoni.Portal SQShoqëri SQ

Bushevska dhe Veliu do ta prezantojnë vendin në konferencën për ndryshimet klimatike në Milano

- Angella Bushevska dhe Naser Veliu janë dy delegatë të rinj të zgjedhur që ta prezantojnë shtetin tonë në ngjarjen "Të rinjtë për klimën - kryesues të ambicies", që do të mbahet prej 28 deri 30 shtator në Milano të Italisë, ndërsa në të cilin do të grumbullohen 400 të rinj nga të gjitha vendet e botës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle