0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQBiznes SQKorrespondentë Botë

Bursat në rënie pas sulmit të Rusisë mbi Ukrainën

 Tregtimet valutore dhe të mallrave në bursat në SHBA, Evropë dhe Azi reagojnë me rënie pas sulmit të mbrëmshëm të Rusisë mbi Ukrainën.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle