Biznes SQBiznes.portal SQ

Bursat evropiane po lëvizin lart në fillim të seancës së sotme

Indekset kryesore të bursave udhëheqëse evropiane u rritën në fillim të tregtimit të sotëm pavarësisht pasigurive të shumta me të cilat përballet ekonomia globale dhe evropiane.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle