0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Bursa për studime universitare, master dhe doktoraturë në universitetet shtetërore dhe kolexhet në Hungari për vitin 2022/2023

Programi Stpendium Hungarikum (Stpendium Hungaricum) për vitin akademik 2022/2023 shpërndan 20 bursa për kandidatët nga Republika e Maqedonisë së Veriut.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle