0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Burri i gjetur i vdekur në shtëpi në Kavadar, është therrë dhe i djegur

Rezultatet e para nga autopsia ndaj trupit të burrit të vdekur, i cili është gjetur në një shtëpi familjare në Kavadar më 8 shtator, treguan se i vdekuri është privuar nga jeta me shumë therrje në trup, e pastaj është djegur, kumtoi Prokuroria publike shtetërore.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle