Evropë SQEvropë.Portal SQ

Bundestagu miratoi vaksinim të obligueshëm për punonjësit shëndetësor dhe ushtarët

Bundestagu e miratoi vendimin për vaksinim të obligueshëm të punonjësve shëndetësor.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle