0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQKorrespondentë BotëMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Bullgaria nuk ka marrë pjesë në përgatitjen e non-pejperit për Maqedoninë e Veriut

– Ministria e Punëve të Jashtme të Bullgarisë, njoftoi se autoritetet në vend në kurrfarë mënyre nuk kanë marrë pjesë në përgatitjen e non-pejperit për zgjidhjen e kontestit ndërmjet Sofjes dhe Shkupit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle