0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQBallkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Bullgaria dëbon 70 diplomatë rusë nga Sofja dhe mbyll Konsullatën e përgjithshme në qytetin Ruse

Zëvendësministrja bullgare për Punë të jashtme, Irena Dimitrova sot ka ftuar në Ministri ambasadoren e Federatës ruse, Eleonora Mitrofanova, njoftoi Pres qendra e ministrisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle