0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Bujar Osmani nesër për vizitë zyrtare në Turqi

Ministri i Punëve të jashtme, Bujar Osmani, nesër do të udhëtojë për vizitë zyrtare në Turqi, ku do të realizojë takim me kolegun e tij turk, Mevlut Çaushogllu dhe me kryetarin e Kuvendit të madh nacional turk, Mustafa Shentop, kumtoi MPJ.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle