0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQKorrespondentë BotëMKD-AL SQPolitikë SQ

Buçkovski: Marrëveshja e vitit 2017 është çelësi i përparimit mes Bullgarisë dhe Maqedonisë së Veriut

Në programin “Flit tani” në BNT ish negociatori nga pala e Qeverisë së Maqedonisë së Veriut, Vllado Buçkovski ka komentuar se ende beson që çelësi për përparimin mes Bullgarisë dhe Maqedonisë së Veriut është marrëveshja e vitit 2017.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle