Evropë SQEvropë.Portal SQ

Brukseli është shumë i shqetësuar për dhunën ndaj refugjatëve në kufirin kroato-boshnjak

Komisioni Evropian reagoi sot ndaj raportimeve për dhunë kundër refugjatëve dhe emigrantëve në kufirin midis Bosnjës dhe Kroacisë dhe përsëriti se dëbimet e dhunshme janë të paligjshme, njoftoi korrespondenti i MIA-s nga Brukseli.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle