Botë SQBotë.Portal SQKorrespondentë Botë

Brodvei rihapet – nata e festivalit me duartrokitje dhe lot

Skena e Brodveit prej mbrëmë u rihap pas një pauze të gjatë në historinë e tij në kohëzgjatje prej një viti e gjysmë. Sezoni teatror në Nju-Jork filloi në një "natë e duartrokitjeve dhe lotëve" lajmëroi sot "Njujork tajms".

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle