Evropë SQEvropë.Portal SQ

Britania e Madhe ka vendosur sanksione për vajzat e Putinit

Britania e Madhe ka vendosur sanksione për dy vajzat e presidentit rus Vlladimir Putin, njofton Bi-Bi-Si. Emrat e vajzave të tij - Katerina Vlladimirovna Tihonova dhe Marija Vlladimirovsna Voroncova - tani janë shtuar në listën britanike të sanksioneve kundër kompanive dhe individëve nga Ruria.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle