Evropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASESvet.Slajder SQ

Britania e Madhe ia konfiskoi dy aeroplanë oligarkut rus

Qeveria britanike konfiskoi dy aeroplanë privat në pronësi të oligarkut rus dhe manjatit të naftës Juxhin Shvidler, lajmëroi BBC.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle