Evropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASELajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Britania e Madhe i këshillon qytetarët e saj që të mos udhëtojnë në Rusi

Britania e Madhe sot u ka bërë thirrje qytetarëve të mos udhëtojnë në Rusi për shkak të mungesës së opsioneve të qasshme për fluturime dhe jostabilitetit të rritur ekonomik.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle