Evropë SQEvropë.Portal SQ

Britania e Madhe e ndaloi Aeroflotinm bankat, bizneset e oligarkëve rusë

 Britania i ngrin pasuritë e firmave të mëdha ruse në Britani të Madhe në sektorin bankar dhe prodhimin e armëve, duke sanksionuar edhe pesë oligarkë dhe e ndaloi Aeroflotin nga hapësira e saj ajrore, deklaroi kryeministri Boris Xhonsoni.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle