Evropë SQEvropë.Portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Britania e Madhe: E madhe është besueshmëria që Putini ta sulmojë Kievin

Ekziston besueshmëri e madhe që presidenti rus Vlladimir Putin të urdhërojë kryerje të invazionit të tërësishëm ndaj Ukrainës dhe ta sulmojë Kievin, deklaroi sot ministrja britanike e Punëve të Jashtme, Liz Tras.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle